O společnosti MV přeprava s.r.o.

Spokojenost klientů je u nás

Služby poskytujeme od roku 1995

Historie společnosti se datuje do roku 1995, kdy zakladatel společnosti Martin Vaněček začal poskytovat nákladní přepravu. Na začátku podnikání jsme měli pouze jedno vozidlo. V průběhu let jsme se rozrostli nejen o další vozidla, ale také o spektrum nabízených služeb.

Dynamický rozvoj se stal v roce 2008. Vznikla společnost MV přeprava s.r.o. Naše společnost tak bezprostředně navázala na dobré jméno, profesionální a kvalitní přepravní služby i zemní práce. Působíme v městské části Praha 9. Služby poskytujeme v Praze, ve Středočeském kraji a v širokém okolí.

Profesionální
služby

Poskytujeme komplexní a na sebe navazující služby v oblasti nákladní dopravy, zemních prací, demolic a likvidace odpadů.

Široký
vozový park

K práci využíváme výkonná nákladní vozidla, těžkou stavební techniku, pásová, kolová rypadla, kompaktní minibagry a smykové nakladače.

Moderní
technika

Základem kvalitní a profesionální práce je moderní a stále udržovaná strojní technika s vysokým pracovním výkonem.

Kvalifikovaná
obsluha

Provoz vozidel a techniky zabezpečuje profesionální obsluha se zkušenostmi z mnoha významných staveb. V oboru jsme profesionálové!

Certifikáty,
kterými disponujeme

Naše projekty

Podívejte se na realizované projekty, mezi které patří zemní práce a terénní úpravy, demoliční práce, svoz a likvidace stavební sutě i bioodpadů. Služby poskytujeme v Praze a v celém Středočeském kraji.

Spořilov

Bechovice – Úvaly